Фонд держмайна запустив новий сервіс з оцінки нерухомості.

Наразі сервіс внесення інформації до Єдиної бази звітів про оцінку працює, удосконалюються процеси його роботи з урахуванням пропозиції оцінювачів і нотаріусів.

Про це повідомив Фонд держмайна.

Зазначимо, що раніше голова Всеукраїнського об'єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксана Продан повідомила про збій в роботі реєстрів оцінки майна, що стало причиною зупинки всіх операцій з нерухомістю і землею.

«Ми спільно з ProZorro.Продажі запустили, у найкоротший термін, важливий та безкоштовний Сервіс внесення інформації до Єдиної бази звітів про оцінку. Наразі, це перший етап запуску, у якому беруть участь нотаріуси та оцінювачі. Другий етапом, коли кожен громадянин України зможе самостійно взяти з сайту оцінку своєї нерухомості, буде впроваджений з липня 2020 року», - розповів заступник Голови Фонду державного майна Андрій Єгоров.

Зазначається, що 31 січня ФДМУ відключив чотири авторизовані електронні майданчики від Єдиної бази даних звітів про оцінку, вилучив їх з процедури реєстрації та перевірки інформації звітів про оцінку об'єктів нерухомості. Вся інформація, яка міститься на цих авторизованих майданчиках, перебуває у процесі передачі до ФДМУ відповідно до вимог Порядку ведення Єдиної бази даних звітів про оцінку.

Звіти про оцінку зберігатимуться в Єдиній базі в електронній формі.

Фахівці Фонду консультують і навчають користувачів сервісу за ел. адресою: axel@spfu.gov.ua і тел.: +38 (044) 200-32-58, +38 (044) 200-35-20.

Нагадаємо, що 5 грудня Верховна Рада прийняла Закон про ліквідацію оціночних майданчиків.

Уберегти майно від рейдерів допоможуть сервіси SMS-маяк і SMS-маяк Земля, за допомогою яких можна оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS - повідомленняv, електронним листом, або ж через повідомлення в кабінеті користувача).

https://alyans1.at.ua

Категория: Мои статьи | Добавил: Alyans (08.02.2020)
Просмотров: 41 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar

Real Estate Agency. All types of services. We are always glad to see you.

- AN Alliance, creative director

“Investing in real estate through a business provides four incomes at once: rental income, depreciation, rising costs and tax benefits.”.

- - Robert Kiyosaki American entrepreneur, investor, writer and teacher 1947

Агентство недвижимости Альянс. Все виды услуг. Мы рады Вас видеть.

- Creative director

Цытата великих людей.
— Роберт Кийосаки американский предприниматель, инвестор, писатель и преподаватель 1947
„Богатый папа научил меня создавать предприятия и инвестировать прибыль в недвижимость. Я следую этой формуле постоянно.“.
Learn more