13:06
В Україні заблоковано ринок нерухомості.
Украинцы стали чаще покупать квартиры и дома

Зупинились всі операції з нерухомістю і землею через збій в роботі реєстрів оцінки майна.

З 1 лютого в Україні зупинились всі операції з нерухомістю та землею. Причиною цього став збій в роботі реєстрів оцінки майна. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила голова Всеукраїнського об'єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксана Продан.

Через збій неможливо зареєструвати в системі оцінку об'єкта, а без цього, відповідно до законодавства, не можна ні продати, ні купити квартиру, будинок, ділянку або комерційну нерухомість.

«Операціі з нерухомістю заблоковано. Через збій програми, неготовність системи виконувати нещодавно проголосований Закон, який підтримували ринок і експерти», - повідомила Оксана Продан.

Йдеться про Закон № 354-IX, який Верховна Рада прийняла 5 грудня.

Детальніше про це читайте тут.

Згідно з документом, Фонд держмайна повинен був з 31 січня 2020 року відключити всі авторизовані електронні майданчики від Єдиної бази даних звітів про оцінку та забезпечити функціонування Єдиної бази з прямим, безперешкодним та безоплатним внесенням суб'єктами оціночної діяльності (оцінювачами) до Єдиної бази даних звітів про оцінку та інформації з них про вартість об'єктів нерухомого майна, а також безперешкодну та безоплатну перевірку нотаріусами факту реєстрації звітів про вартість об'єктів нерухомого майна в Єдиній базі даних.

Уберегти майно від рейдерів допоможуть сервіси SMS-маяк і SMS-маяк Земля, за допомогою яких можна оперативно дізнатися про зміни в реєстрі нерухомості (через SMS - повідомленняv, електронним листом, або ж через повідомлення в кабінеті користувача).

https://biz.ligazakon.net

Просмотров: 43 | Добавил: Alyans | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar

Real Estate Agency. All types of services. We are always glad to see you.

- AN Alliance, creative director

“Investing in real estate through a business provides four incomes at once: rental income, depreciation, rising costs and tax benefits.”.

- - Robert Kiyosaki American entrepreneur, investor, writer and teacher 1947

Агентство недвижимости Альянс. Все виды услуг. Мы рады Вас видеть.

- Creative director

Цытата великих людей.
— Роберт Кийосаки американский предприниматель, инвестор, писатель и преподаватель 1947
„Богатый папа научил меня создавать предприятия и инвестировать прибыль в недвижимость. Я следую этой формуле постоянно.“.
Learn more